
ПИЛА ТОРЦЮВАЛЬНА KRAISSMANN 2400 GSI 255 (З ПРОТЯЖКОЮ)
- В наличии
9 027 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила торцювальна KRAISSMANN 2400 GS 255 - надійний інструмент високої якості, за допомогою якого Вам не важко буде розпиляти різного роду деревину. У даній моделі використовуються комплектуючі високої якості, які гарантують тривалий термін експлуатації. Потужний двигун, збільшена глибина пропилу, можливість під'єднання пилососа - все це робить інструмент комфортним і надійним в експлуатації.
Особливості:
- Потужний асинхронний мотор
- Регульований стіл із металу
- Протяжка диска
- Поворот у горизонтальній і вертикальній площинах
- Надійна конструкція з алюмінієвого сплаву
- Можливість підключення пилососа
Комплектація:
- Пила торцювальна KRAISSMANN 2400 GSI 255
- Пиляльний диск
- Ключ
- Пилозбірник
- Картонна упаковка
- Інструкція
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут повороту | 45 град. |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальный диаметр диска | 255 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4500 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 9 027 ₴
