
АКУМУЛЯТОР ДЛЯ ЛАНЦЮГОВИХ ПИЛ KRAISSMANN 4000 AKS 18 LI
- В наличии
1 381 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор для ланцюгових пил KRAISSMANN 4000 AKS підходить для акумуляторних ланцюгових пил KRAISSMANN 4000 AKS 18 LI/1
Комплектація:
- акумуляторна батарея
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.79 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4000 А / ч |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Основные | |
| Вес | 0.79 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 381 ₴
