влевовправо

Лебідка електрична KRAISSMANN KCD 2000 (до 50 м, три фази)
- В наличии
41 400 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Електричний привід
- Функція аварійної зупинки
- Безпека у роботі
- Блок керування
- Довговічний двигун
- Надійність конструкції
- Захист від перегріву
Характеристика:
- Напруга/частота: 380 В/50 Гц (три фази)
- Потужність: 3000 Вт
- Вантажопід'ємність: 1000/2000 кг
- Висота підйому: 50/25 м
- Швидкість підйому: 16/8 м/хв
- Діаметр тросу: 11 мм
- Власна вага: 163 кг
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 163 кг |
| Основні | |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 30 м |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Потужність електродвигуна | 3000 Вт/год |
| Номінальна робоча напруга | 360 В |
| Стан | Новий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Тип оборудования | Лебедка |
| Состояние | Новое |
- Цена: 41 400 ₴







