
ТАЛЬ ЛАНЦЮГОВА МЕХАНІЧНА KRAISSMANN 1000 KBZ 3.0
- В наличии
1 699 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Таль KRAISSMANN 1000 KBZ 3.0 виготовлена з надійного і міцного сплаву на сучасному обладнанні. Надзвичайно проста в експлуатації, надійна і має високий експлуатаційний ресурс. Ланцюгові талі проходять випробування на виробництві, де перевіряється міцність навантажувального ланцюга при подвоєному номінальному навантаженні. Призначена для переміщення вантажів у будівельній галузі, в складських приміщеннях, цехах або майстернях.
Особливості:
- Ручний привід
- Ланцюговий тяговий механізм
- Простота в експлуатації
- Надійність і міцність конструкції
Комплектація:
- Таль ланцюгова механічна KRAISSMANN 1000 KBZ 3.0
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Основні | |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Висота підйому | 3 м |
| Тип обладнання | Таль |
| Стан | Новий |
| Сила підйому при максимальному навантаженні | 330 Н |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 10 кг |
| Основные | |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Грузоподъемность | 1000 кг |
| Высота подъема | 3 м |
| Тип оборудования | Таль |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 699 ₴
