влевовправо

БЕНЗОКОСА (БЕНЗОТРИМЕР) VORSKLA ПМЗ 5300
- В наличии
3 080 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензотример VORSKLA ПМЗ-5300 чудово підходить для роботи на садовій ділянці. Мотокоса має потужний і надійний двигун, його деталі поршневої групи мають підвищену стійкість до зношування. Двигун може гарантувати надійну роботу незалежно від умов.
Особливості:
- Простота в експлуатації
- Легкий ручний старт
- Економічність
Комплектація:
- Бензотример VORSKLA ПМЗ 5300
- 3-х зубчастий диск
- Шпуля з ліскою
- Плечовий ремінь
- Набір інструментів
- Бачок для підготовки палива
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 3.26 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 350 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Основные | |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Производитель | Vorskla |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность двигателя | 3.26 л. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Число оборотов холостого хода | 3000 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип штанги | Прямая |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
- Цена: 3 080 ₴





