
БЕНЗОКОСА (БЕНЗОТРИМЕР) KRAISSMANN MS'560
- В наличии
3 452 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензотример KRAISSMANN MS'560 - професійний інструмент для заготівлі сіна, скошування бур'яну, а в разі встановлення спеціального ножа можна зрізати навіть чагарники.
Особливості:
- Швидкознімний повітряний фільтр
- Антивібраційна система
- Хромована поршнева
- Простота в обслуговуванні
Характеристика:
- Двотактний двигун
- Робочий об'єм: 43 куб.см
- Потужність: 1400 Вт
- Холостий хід: 3000 об/хв
- У комплекті: 2 ножі (40T переможе, 3Т) + шпуля (напівавтомат)
Комплектація:
- Бензотример KRAISSMANN MS'560
- Ніж трилопатевий
- Ніж (40 зубів)
- Косильна головка
- Набір ключів
- Ремінь наплічний
- Бачок для приготування паливної суміші
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Основні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність двигуна | 1.9 л. с. |
| Тип | Тример |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Пряма |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Основные | |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность двигателя | 1.9 л. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Тип штанги | Прямая |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 43 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
- Цена: 3 452 ₴
