влевовправо

ТРІМЕР ГАЗОННИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ KRAISSMANN ERT 2750V (РОЗБІРНИЙ ВАЛ)
- В наличии
3 717 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Зручний електричний тріммер
- Регульована по висоті зручна рукоятка велосипедного типу
- Розбірний вал для більш зручного транспортування та зберігання
- Фіксатор кабелю та автоматична котушка із ріжучою ліскою 1,2 мм
- Підходить для трави вздовж доріжок, сходинок та навколо дерев, там, де не пройде газонокосарка
- Легкий трьохлопастний ніж підходить також для скошування багаторічної трави і бур'янів
Комплектація:
- електричний тріммер KRAISSMANN ERT 2750V
- наплічний ремінь
- 3-пелюстковий косильний ніж
- косильна шпуля з ліскою
- ключі для монтажу
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2550 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Діаметр штанги | 11 мм |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність двигуна | 4.07 л. с. |
| Тип | Тример |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 380 мм |
| Ширина скошування ліски | 255 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Ні |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2550 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Основные | |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 7500 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Электрокоса |
| Состояние | Новое |
| Максимальная ширина скашивания | 380 мм |
- Цена: 3 717 ₴





