Опис Культиватор бензиновий Forte 80-МС NEW колесо 8" Культиватор бензиновий Forte 80-МС NEW привід - ремінь/ланцюг чавунний корпус редуктора розбірна фреза 2+1 (24 ножі) з бічними дисками захисту рослин регулювання положення рукояток по горизонталі та по вертикалі трьох потічковий шків, кріплення під роторну косарку нова форма двигуна новий повітряний фільтр ящик для інструменту на кермі
Характеристики
Інструмент
Культиватор
Вага
89
Виробник
Forte
Гарантія
1 рік
Глибина культивації
300 мм
Кількість передач вперед
2
Кількість передач назад
1
Країна походження
Китай
Модель двигуна
170F 7,0 лc
Об'єм паливного бака
3,6
Особливості
новий дизайн двигуна панель на кермоповітряний фільтр нового типу скринька для інструменту на кермі
Охолодження
Повітряне
Потужність
7,0
Тип культиватора
Вертикальний
тип приводу
Ремінної
Тип старту
Ручний
Тип харчування
Бензин
Ширина колії коліс
4.00-8
Ширина культивації
800 мм
Штрих код
6906511133708
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Мотоблок |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуска | Механический стартер |
| Максимальная ширина обработки | 100 см |
| Вал отбора мощности | Нет |
| Производитель | Forte |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Марка двигателя | forte |
| Диаметр колес | 8 дюйм |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Сцепление | Ременное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 89 кг |
- Цена: 17 500 ₴






