влевовправо

ФРЕЗЕР-ТРИМЕР KRAISSMANN 950 OFT 6-8 (2 бази)
- В наличии
3 664 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фрезер Kraissmann 950 OFT 6-8 2b призначений для точного фрезерування пазів і кромок у заготовках з деревини різної породи. Так само може використовуватися для врізання замків і петель, підходить для роботи з гіпсокартоном. Перевагою KRAISSMANN 950 OFT 6-8 є система Constant power, що забезпечує динамічну підтримку обертів при навантаженні. Комплектується двома базами і двома цангами: 6 і 8 мм.
Особливості:
- Алюмінієва основа
- Плавний пуск
- Підтримка обертів під час навантаження
- Регулювання швидкості обертання
Комплектація:
- Фрезер-тример KRAISSMANN 950 OFT 6-8
- 2 бази
- 2 цанги
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вес | 2 кг |
| Размер цанги | 8 мм |
| Максимальное количество оборотов | 30000 об/мин |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 3 664 ₴




