
МЕТАЛОРІЗ СТАЦІОНАРНИЙ KRAISSMANN 2200 MTM 400/380 (ТРИФАЗНИЙ)
- В наличии
14 490 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Металоріз стаціонарний KRAISSMANN 2200 MTM 400/380 - це надійний і потужний верстат, який виконає роботу з обробки металу різної складності. Використовується агрегат у галузі машинобудування, обробки чорних і кольорових металів, будівельних і монтажних роботах.
Достатній діаметр диска 400 мм дає змогу працювати верстату практично з усіма великими заготовками. Верстат має поворотні лещата, які регулюються від 0-45 градусів, що додає зручності оператору і допомагає виконати роботу більш точно і якісно. Наявність рукоятки полегшує необхідне зусилля під час роботи, а металевий кожух захистить від осколків і стружки.
Характеристика:
- Напруга мережі: 380 В
- частота струму: 50 Гц
- Потужність: 2200 Вт
- Кількість обертів: 2300 об/хв
- Діаметр відрізного диска: 400 мм
- Макс. глибина пропилювання: 135 мм
- Вага: 51 кг
Комплектація:
- Металоріз KRAISSMANN 2200 MTM 400/380
- Відрізний диск
- Кріпильні елементи
- Захисна пластина
- Шестигранний ключ
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 135 мм |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 3900 об/хв |
| Основные | |
|---|---|
| Максимальный диаметр диска | 400 мм |
| Максимальная глубина пропила | 135 мм |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество оборотов | 3900 об/мин |
- Цена: 14 490 ₴
