влевовправо

МОТОБУР (БЕНЗОБУР) VORSKLA ПМЗ 52/150 (Без шнека у комплекті)
- В наличии
4 313 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотобур VORSKLA ПМЗ 52/150 - високопродуктивний бур, призначений для формування лунок у ґрунті. Застосовується в садівництві, сільському господарстві, будівництві об'єктів, також підходить для зимової риболовлі. Ідеально підходить для посадки дерев, чагарників або встановлення огорож.
Особливості:
- Компактна і надійна конструкція
- Легкий запуск
- Праймер
- Якісний карбюратор
- Економічна витрата палива
- Надійний потужний двигун
- Два кільця на поршні
- Жорстка металева рама
- Повітряне охолодження
- Низький рівень вібрації
- Невелика вага
Характеристика:
- Мощн. двигуна (при 6500 об/хв): 2,5 к.с.
- Робочий об'єм двигуна: 51,7 см3
- Холостий хід: 3000 об/хв
- Макс. швидкість обертання: 9000 об/хв
- Макс. діаметр бурової насадки: 300 мм
- Вага: 10 кг
Комплектація:
- Мотобур VORSKLA ПМЗ 52/150
- Посібник з експлуатації
- Упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Виробник | Vorskla |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм двигуна | 51.7 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.5 л. с. |
| Максимальний діаметр бура | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Состояние | Новое |
| Мощность двигателя | 2.5 |
| Вес | 10 |
| Максимальное количество оборотов | 9000 |
| Объем двигателя | 51.7 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальный диаметр бура | 300 мм |
- Цена: 4 313 ₴




