
ШНЕК ДЛЯ МОТОБУРА Vorskla 300*800-2 ММ (ПОДВІЙНИЙ)
- В наличии
3 044 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подвійні шнеки для мотобурів виконані з якісного сплаву, що має високу міцність, завдяки чому можуть використовуватися в різних сферах діяльності, починаючи від сільськогосподарської діяльності і закінчуючи будівельними роботами.
- Довжина робочої частини: 800 мм
- Діаметр робочої частини: 300 мм
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 300 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Шнек |
| Застосування | Бур |
| Довжина робочої частини | 800 мм |
| Стан | Новий |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 300 мм |
| Длина рабочей части | 800 мм |
| Состояние | Новое |
| Применение | Бур |
| Производитель | Vorskla |
| Материал | Сталь |
| Тип | Шнек |
- Цена: 3 044 ₴
