
ПИЛА ДИСКОВА СТАЦІОНАРНА (ЦИРКУЛЯРНА) KRAISSMANN 2000 TSI 315 (ІНДУКЦІЙНИЙ ДВИГУН)
- В наличии
15 525 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила дискова стаціонарна KRAISSMANN KRAISSMANN 2000 TSi 315 - зручний і потужний інструмент для виконання роботи, що вимагає високої точності.
Особливості:
- Надійний індукційний двигун
- Паралельний і поперечний упори
- Захисний кожух із роз'ємом для під'єднання пилососа
- Регулювання положення диска
- Розширюваність робочого столу
Комплектація:
- Пила дискова стаціонарна KRAISSMANN 2200 TS 250
- Пиляльний диск по дереву (315 мм)
- Ключ для зміни диска
- Картонна упаковка
- Посібник з експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Основні | |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 315 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Диаметр диска | 315 мм |
| Число оборотов холостого хода | 2950 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 2 кВт |
- Цена: 15 525 ₴
