Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плиткоріз KRAISSMANN 1500 STM 1020 - призначений для проведення відрізних робіт по плитці, граніту або мармуру, дорожнього каменю.
Особливості:
- Міцна конструкція
- Металева станина
- Надійний і потужний двигун
- Функція різу під кутом
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1500 Вт
- Кількість обертів: 2950 об/хв
- Габарити диску: 230/25,4/2,4 мм
- Макс. глибина різу під 45°: 46 мм
- Макс. глибина різу під 90°: 52 мм
- Макс. довжина різу: 1020 мм
- Робочий стіл: 1050х460 мм
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Розміри робочої поверхні | |
|---|---|
| Ширина столу | 460 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна довжина різу | 1020 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Споживана потужність | 1500 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина різу | 52 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Размеры рабочей поверхности | |
|---|---|
| Ширина стола | 460 мм |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Максимальная длина реза | 1020 мм |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Потребляемая мощность | 1.5 кВт |
| Число оборотов холостого хода | 2950 об/мин |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальная глубина реза | 52 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
- Цена: 14 760 ₴

