влевовправо

ГАЗОНОКОСАРКА БЕНЗИНОВА KRAISSMANN RM'80/406
- В наличии
7 169 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Потужний двигун
- Місткий травозбірник
- Задній викид
- Аеродинамічний ніж
- Просте складання та експлуатація
Характеристика:
- Чотирьохтактний двигун
- Робочий об'єм: 79,8 куб.
- Потужність: 1,3 кВт/1,77 к.с.
- Холостий хід: 3000 об/хв
- Висота скошування: 25/40/65 мм
- Ширина смуги скошування: 406 мм
- Місткість травозбірника: 45 л
Комплектація:
- Газонокосарка KRAISSMANN RM'80/406
- Ніж у зборі
- Травозбірник
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 20 кг |
| Основні | |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 406 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм масляного бака | 0.3 л |
| Потужність двигуна | 1.77 л. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Максимальная ширина скашивания | 406 мм |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Высота скашивания | 65 мм |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 1.77 л. с. |
| Объем двигателя | 79.8 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Объем топливного бака | 0.8 л |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
- Цена: 7 169 ₴




