Бетонозмішувач ВектоР В 160 л 950Вт
Надійний високоякісний інструмент професійного класу. Призначена для приготування бетонної суміші і будівельних розчинів шляхом їх механічного перемішування. Без бетономішалки не обходиться жодне будівництво. Це незамінний і надійний помічник! У дію апарат запускається від електромотора потужністю і живиться від побутової мережі напругою 220В. Тип приводу - класичний, вінцевий. Конструкція моделі виконана з надійних сталевих деталей і має запас міцності. Завдяки наявності в мішалці транспортування коліс, переміщення її по будмайданчику - абсолютно не складне завдання. Купуючи цю бетономішалку, Ви отримуєте високу надійність, тривалий термін експлуатації і гарантію якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Електромотор |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Вектор-В |
| Вага | 50,8 |
| Вид товару | Бетонозмішувач гравітаційний |
| Колір | Оранжовий |
| Комплектація | Бетонозмішувач,інструкція,гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість обертів | 29 об/хв |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Місткість барабана (л) | 160 |
| Особливості | Гарантія 1 рік |
| Потужність двигуна (Вт) | 950 |
| Призначення | Для виготовлення бетонних сумішей |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип пакування | Гофротара |
| Тип передачі двигуна | Ремінний |
| Основные | |
|---|---|
| Диаметр отверстия барабана | 351 мм |
| Объем бака бетономешалки | 160 л |
| Производитель | Вектор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Принцип действия бетономешалки | Гравитационный |
| Характеристики электродвигателя | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
- Цена: 7 800 ₴




