Описание
Характеристики
Информация для заказа
8 фрез по 4 ножі, пневмоколеса 4,00х8,00
| Модель двигуна: | E212 |
| Вид двигуна: | бензиновий |
| Тип двигуна: | 4-тактний, OHV |
| Потужність двигуна (к.с.): | 7,5 |
| Робочий об'єм двигуна (см3): | 212 |
| Тип охолодження: | Повітряне |
| Об'єм паливного бака (л): | 3.6 |
| Рекомендоване паливо: | АІ 92-95 |
| Повітряний фільтр: | масляна ванна |
| Об'єм масла в картері (л): | 0,6 |
| Тип масла в картері: | SAE 10W30 |
| Кількість передач (вперед/назад): | 3/1 |
| Редуктор: | ланцюговий |
| Ширина обробки (мм): | 800-1000 |
| Глибина обробки (мм): | 150-300 |
| Комплектація: | |
| Додаткова інформація: | Наявність великих пневмоколіс Ø 415мм збільшує прохід можливість мотоблока і дозволяє використовувати його для транспортування вантажів за допомогою причепа |
| Вага (кг): | брутто 97кг / нетто 85кг |
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Мотоблок |
| Производитель | Iron Angel |
| Количество передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуска | Механический стартер |
| Максимальная ширина обработки | 100 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 7.5 л. с. |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 19 000 ₴









