Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вид двигуна: електричний
Тип двигуна: 220-230V-50Гц
Потужність двигуна:1500 Вт
Обороти без навантаження 8000 об/мин
Ширина косіння ліска/ніж 380мм/250мм
Диаметр лески2 мм
Захист від перевантаження так є
Штанга роз'ємна, велосипедна рукоять
Вага брутто/нетто 6,5кг/6,0кг
Габарити упаковки 90х13х24 см
Комплектація головка кос.,ніж 3-зуб.,ремінь плечовий,набір ключів для збірки
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Максимальная ширина скашивания | 380 мм |
| Ширина скашивания ножа | 250 мм |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Частота тока | 50 Гц |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Тип штанги | Прямая |
| Тип | Электрокоса |
| Производитель | Iron Angel |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
- Цена: 2 700 ₴






