влевовправо

ПИЛА ЛАНЦЮГОВА ЕЛЕКТРИЧНА KRAISSMANN EKS'2401
- В наличии
2 921 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова електрична KRAISSMANN EKS'2401 - відмінний вибір для будівництва та майстрування з дерева, заготівлі дров та догляду за деревами. Пила, яка буде для Вас надійним помічником.
Особливості:
- Металевий зубчастий упор фіксує пилу на колоді, забезпечуючи тим самим точне розпилювання та керування пилою
- Бічне розташування двигуна
- Двигун з високою стійкістю до перевантажень
- Механічне гальмо ланцюга/захист від зворотного удару
- Система швидкого монтажу пильного ланцюга та шини
- Плавний пуск для кращої надійності та безпеки
- Металеві шестерні забезпечують тривалий термін служби
- Масляний бачок для безперервного змащення пильного ланцюга
Комплектація:
- електрична ланцюгова пила KRAISSMANN EKS'2401
- пильний ланцюг
- пильна шина
- ключ для закріплення пильної шини
- пластиковий захисний чохол для шини та ланцюга
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 405 мм |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Незайняте регулювання натягу ланцюга | Так |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Основные | |
| Питание | Сеть 220В |
| Длина шины | 405 мм |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 3/8" |
- Цена: 2 921 ₴

