Гравировальную машину Procraft PG130 з патроном інакше називають трьохкулачковий патрон. Це універсальний інструмент, яким під силу виконання таких робіт як:
- свердління отворів;
- шліфування;
- полірування;
- гравіювання;
- загострення деталей.
При цьому потужність інструменту досягає 130 Вт, а швидкість обертання варіюється від 8 до 30 тисяч обертів на хвилину.
Основною перевагою даної моделі є те, що в ній є спеціальний патрон. Він має розгалуження на 3 боки й надійно, а головне, оперативно фіксується. У патрон поміщають свердло діаметром від 1 до 3,2 мм. Завдяки гнучкому валу (який також є в комплекті), гравером можна працювати навіть в досить важкодоступних місцях. Легка вага і зручна ергономічна ручка значно полегшують роботу.
У комплектації є пластиковий кейс, в якому можна зберігати будь-які свердла або інші необхідні аксесуари.
Напруга:220 В
Частота струму:50 Гц
Потужність:130 Вт
Число оборотів холостого ходу:8000-30000 об/хв
Вага:0,5 Кг
Діаметр свердління:1-3,2 мм
Kомплектуючі
Інструкція з експлуатаціїЄ
Гнучкий ВалЄ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
| Потребляемая мощность | 130 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 30000 об/мин |
| Вес | 0.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 260 ₴








