Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самохідна бензинова газонокосарка Grunhelm, легко впорається з великим об'ємом трави, та зробить Ваш газон відмінним.
Характеристики
Боковий викид трави Так
Вага 42 кг
Висота скошування 25-75 см
Задній викид трави так
Канал для промивки газонокосарки так
Мульчування Так
Об'єм двигуна 173 см.куб
Продуктивність 5 к.с.
Травозбірник 65 л.
Швидкість обертання валу 3000 об/хв
Ширина захоплення 530 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Максимальная ширина скашивания | 530 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Объем травосборника | 65 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 173 куб. см |
| Мощность двигателя | 5 л. с. |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 42 кг |
- Цена: 13 850 ₴

