влевовправо

Тріммер газонний електричний KRAISSMANN ERT'2900VA
- В наличии
3 186 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Зручний та потужний електричний тріммер
- Ремінний привід для зменшення шуму та значного збільшення надійності та відмовостійкості
- Регульована по висоті зручна рукоятка велосипедного типу
- Розбірний вал для більш зручного транспортування та зберігання
- Фіксатор кабелю та автоматична котушка із ріжучою ліскою 1,2 мм
- Підходить для трави вздовж доріжок, сходинок та навколо дерев, там, де не пройде газонокосарка
- Легкий трьохлопастний ніж підходить також для скошування багаторічної трави і бур'янів
Обсяг поставки:
- електричний тріммер
- наплічний ремінь
- 3-пелюстковий косильний ніж
- косильна шпуля-напівавтомат з ліскою
- запасний привідний ремінь
- ключі для монтажу
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
| Характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 2900 Вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 10000 /хв |
| Ширина смуги обробки | 255/420 мм |
| Вага | 7,5 кг |
| Вібрація | |
| Емісійний показник вібрації | 6,2 м/с² |
| Погрішність виміру К | 1,5 м/с² |
| Звукова емісія | |
| Рівень звукового тиску LpA | 84,1 дБ(A) |
| Рівень звукової потужності LwA | 94,1 дБ(A) |
| Погрішність виміру К | 3 дБ(A) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип | Электрокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Частота тока | 50 Гц |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2900 Вт |
- Цена: 3 186 ₴




