влевовправо

Акумуляторна орбітальна шліфмашина KRAISSMANN 1251 AES 20
- В наличии
2 390 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Акумуляторна орбітальна (ексцентрикова) шліфувальна машина з ергономічним дизайном і невеликою вагою для виконання робіт без втоми
- Низький рівень вібрації завдяки плавності ходу
- Нековзна накладка на рукоятку Softgrip
- Плавне регулювання для вибору необхідної кількості обертів відповідно до властивостей матеріалу
- Тарілчастий шліфувальний круг з численними отворами для ефективного відсмоктування та подовження терміну експлуатації шліфувальних матеріалів
- Зручна пластикова ємність для пилу, яка легко витрушується, і дозволяє працювати без пилососа
- Можна також підключити до універсального за допомогою з'єднувальної муфти
Обсяг поставки:
- акумуляторна орбітальна шліфмашина
- дві АКБ по 2000 мАг
- зарядний пристрій
- шліфувальний папір
- посібник з експлуатації
- пластиковий кейс
- картонне пакування
| Характеристики | |
| Тип акумуляторної батареї | Li-Ion |
| Напруга акумуляторної батареї | 20 В |
| Ємність акумуляторної батареї | 2000 мАг |
| Кількість обертів холостого ходу | 6000-12000/хв |
| Шліфувальний диск | Ø125 мм |
| Вага | 3,69 кг |
| Вібрація | |
| Емісійний показник вібрації | 13 м/с² |
| Погрішність виміру К | 1,5 м/с² |
| Звукова емісія | |
| Рівень звукового тиску LpA | 79 dB(A) |
| Рівень звукової потужності LwA | 90 dB(A) |
| Погрішність виміру К | 3 dB(A) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 3.69 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 2 390 ₴






