влевовправо

ВІДРІЗНИЙ ВЕРСТАТ (МЕТАЛЛОРЕЗ) VORSKLA ПМЗ 2700/355
- В наличии
4 779 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Металоріз VORSKLA ПМЗ 2700/355 - верстат, призначений для різання і торцювання металу і низки інших матеріалів.
Особливості:
- Редукторна передача
- Посилена станина
- Швидка заміна диска
- Захисний кожух для безпеки
- Полегшений доступ до вугільних щіток
- Компактні розміри
Характеристика:
- Напруга/частота: 230/50 Гц
- Потужність: 2700 Вт
- Кількість обертів: 3900 об/хв
- Діаметр відрізного диска: 355 мм
- Макс. глибина пропилу: 119 мм
Комплектація:
- Металоріз VORSKLA ПМЗ 2700/355
- Відрізний диск
- Ключ для заміни диска
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3900 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 119 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 2700 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 355 мм |
| Максимальное количество оборотов | 3900 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 119 мм |
| Вес | 16 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 4 779 ₴



