
Фарбопульт пневматичний HVLP MINI INTERTOOL PT-0122
- В наличии
499 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-0122
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Робочий тиск | до 3 атм. |
| Діаметр форсунки | 1,2 мм |
| Витрата повітря | до 230 л/хв |
| Розташування бачка | верхнє |
| Об'єм бачка | 125 мл |
| Матеріал бачка | пластик |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Вага | 0,400 кг |
ОПИС
Фарбопульт INTERTOOL РТ-0122 використовується для фарбування невеликих поверхонь, тонування, аерографії, художнього лакування. Пістолет для фарбування створений за технологією HVLP (Низький тиск з великою витратою повітря), завдяки чому досягається 75% ефективність перенесення ЛФМ на поверхню і економно витрачаються дорогі матеріали. Даний краскопульт може використовуватися з більшістю видів ЛФМ. Розташування пластикового бачка, ємністю
125 мл - верхнє. При робочому тиску до 3 атмосфер, витрата повітря не перевищує 230 л/хв. Форсунка діаметром 1,2 мм дає можливість розпилення матеріалу плоским та овальним факелом.
Особливості:
- За рахунок високого коефіцієнта перенесення ЛФМ на поверхню значно знижуються втрати на туманоутворення;
- Плоский і овальний факел;
- Підходить для більшості видів ЛФМ;
- Компактний, ергономічний корпус дозволяє оптимально використовувати всі можливості інструменту і забезпечує максимальний комфорт роботи;
- Бачок зроблений з високоякісного пластику, що гарантує довготривалу експлуатацію інструменту та простоту в його обслуговуванні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр сопла | 1.2 мм |
| Емкость бака распылителя | 0.125 л |
| Рабочее давление | 3 бар |
| Расход воздуха | 230 литр/мин |
| Вес | 0.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 499 ₴




