Описание
Характеристики
Информация для заказа
Напруга:220-240 ~ 50 В
Частота струму:50 Гц
Потужність:750 Вт
Число оборотів холостого ходу:800 - 1750 об/хв
Вага:5.25 кг
УФ/ІК Захист:IP20
Діаметр шліфувального паперу:225 мм
Клас захисту:II
Діаметр шліфувального майданчика:225 мм
Діаметр вакуумної трубки:38 мм
Рівень звукового тиску:Lpa = 91 dB(A), Kpa = 3 dB(A)
Рівень звукової потужності:Lwa = 102 dB(A), Kwa = 3 dB(A)
Рівень вібрації м / с2:ah = 3,95 m/s2, K = 1.5 m/s2
Kомплектуючі
Інструкція з експлуатаціїЄ
Наждакові кола6 шт
ПилозбірникМешок
Шланг для підключення пилососадо 3х м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | полировальная |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1750 об/мин |
| Вес | 5.25 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 5 070 ₴








