
Плиткоріз Procraft PF1000/180
- В наличии
3 510 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Плиткоріз Procraft PF1000/180 представляє собою зручний у використанні електричний верстат, який обладнаний асинхронним двигуном потужністю 1000 Вт. Його застосовують для так званого «мокрого різу» болванок з каменю і плиток різного виду.
Опис інструмента
Верстат зручний для роботи по підгонці до потрібного розміру плиток з матеріалів різної міцності. Плюси його використання такі:
- Металевий корпус;
- Асинхронний двигун;
- Можливість обробляти довгі заготовки;
- Допускається проведення операцій «мокрого різу».
У конструкції плиткоріза Procraft PF1000/180 є залізний упор, за допомогою якого можна виконувати розпил плитки з високою точністю. Верстат допомагає виконати розпили елементів з кутом 0-45 градусів.
Зручність використання приладу
Регульований стопор спільно з упорним елементом із заліза допомагають виконати надійну фіксацію заготовки для проведення всіх необхідних дій. Конструкція доповнена залізним кожухом, який допомагає прикрити диск з алмазним напиленням, посилюючи безпеку для оператора. Стільниця виготовлена зі сталі, покриття - емалеве, з антикорозійними властивостями.
Напруга:220 В
Частота струму:50 Гц
Потужність:600 Вт
Число оборотів холостого ходу:2950 об/хв
Вага:10,6 кг
Максимальна глибина різу:кут 90°/45° - 34/18мм
Розмір ріжучого диска:180х22,2х2,2 мм
Розмір столу:395х385 мм
Kомплектуючі
ВанночкаЄ
ДискЄ
Захисний кожухЄ
Лінійка паралельного різуЄ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 0.6 кВт |
| Число оборотов холостого хода | 2950 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.2 мм |
| Максимальная глубина реза | 34 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вид оборудования | Оборудование для колки камня |
| Общие параметры | |
| Вес | 10.6 кг |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина стола | 395 мм |
| Ширина стола | 385 мм |
- Цена: 3 510 ₴






