
Паяльник для пластикових труб Procraft PL1400
- В наличии
825 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Паяльник для пластикових труб Procraft PL1400 - це компактний апарат, призначений для з'єднання труб і інших елементів системи водопостачання, виконаних з поліпропілену. Використовується під час монтажу та ремонту систем подачі води.
Апарат Procraft PL1400 працює за тим же принципом, як всі пристрої з цієї категорії: за допомогою нагрівального елементу місця з'єднання труб нагріваються до температури плавлення пластику, після застигання вони надійно з'єднуються.
Паяльник для пластикових труб Procraft PL1400 має такі технічні характеристики:
- потужність пристрою - 1400 Вт, що вважається еталоном для паяльників, що працюють в побутових умовах;
- максимальна температура нагріву - 300 градусів С;
- апарат оснащений електронним регулятором, що дозволяє налаштовувати температуру від 0 до 300 градусів С;
- у комплекті поставляється набір насадок, призначених для роботи з трубами діаметром 20-25-32 мм;
- для зберігання і транспортування паяльника і насадок передбачений міцний металевий кейс;
- два колірних індикатори, що відображають роботу пристрою.
Procraft PL1400 - це доступний і простий у керуванні пристрій, який підійде для особистого використання або для майстрів, що пропонують послуги з установки й ремонту систем водопостачання.
Властивості
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 600 Вт |
| Вага | 1,9 Кг |
| Час нагріву | 10 хвилин |
| Температура нагревающего елемента | 50-300°С |
| Діаметр труб | 20,25,32 мм |
| Клас захисту | I |
| Категорія захисту | IP24 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Насадка | 3 шт - 20, 25, 32 |
| Підставка | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 600 Вт |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 32 мм |
| Минимальная рабочая температура | 50 град. |
| Максимальная рабочая температура | 300 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 825 ₴






