Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ MT-3059
| Різьба | 1/4" |
|---|---|
| Висота в розкладеному вигляді | 1.5 м |
| Висота в складеному вигляді | 0.55 м |
| Особливості | гідрорівень, елеваційна головка |
| Вага | 1,717 кг |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Максимальная рабочая высота | 1500 мм |
| Длина в сложенном виде | 550 мм |
| Вес | 1.717 кг |
- Цена: 915 ₴







