Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Розміри (ДхШхВ) | 760х500х650 мм |
| Фаза | Трифазний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | ~ 123 кг |
| Ємність паливного бака | 12,5 л |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, вертикальний, 4-тактний, з повітряним охолодженням, з безпосереднім упорскуванням |
| Робочий об'єм двигуна | 531 куб.см |
| Клас захисту | IP23M(F) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 75 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Масляний бак | 1,65 л |
| Номинальная мощность | 380 В - 7 кВт |
| Вихідна напруга | 220-240 В, 380-400 В |
| Максимальна потужність | 380В - 7,5 кВт |
| Максимальна витрата палива | 2,3 л/г |
| Система запуску | Електрична |
| Максимальна потужність 220 В | 2,5 кВт |
| Номінальна потужність 220 В | 2,2 кВт |
| Фактор потужності | 1,0 (0,8) |
| Вихід постійного струму | 12 В - 8.3 А |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Колеса | 2 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип топлива | Дизельное |
| Количество фаз | 3 |
| Номинальная мощность | 7 кВт |
| Максимальная мощность | 7.5 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 78 975 ₴


