влевовправо

Акумуляторна міні пила Procraft PKA18 (без АКБ та зарядного пристрою)
- Нет в наличии
1 210 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Число оборотів холостого ходу | 2200 об/хв |
| Довжина шини | 4″ (8,5 см) |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 3.8 м/с |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Вібрація | 5,26 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Ємність аккумулятору | 2, 4, 8 Аг |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Ланцюг | 1 шт |
| Шина | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 85 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 210 ₴





