Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила GOODLUCK GL 4500Е має високу потужність двигуна, високі обороти холостого ходу, невелику вагу і збалансовану конструкцію. Завдяки цьому, в бензопилі забезпечені легке керування та висока продуктивність. Зручність у роботі досягнута спеціальною системою амортизаторів: вібрація, що передається від двигуна на ручку, зведена до мінімуму. З переваг цієї моделі виділяються високоякісна заводська збірка, автоматичне мастило ланцюга та відмінна комплектація. GOODLUCK GL 4500Е оснащена праймером, що робить процес її запуску легким.
Особливості:
- Два поршневі кільця
- Хромовані стінки циліндра
- Регульований маслонасос
- Антифризний механізм карбюратор
- Низький рівень вібрацій та шуму
- Ергономічна передня та задня рукоятки
- Аварійна зупинка ланцюга
- Автоматична мастила ланцюга
- Праймер для полегшеного запуску
Комплектація:
- Бензопила GOODLUCK GL4500E
- Пильна шина
- Пильний ланцюг
- Ключ універсальний
- Зубчастий упор
- Захисний чохол
- Бачок для приготування паливної суміші
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | GOODLUCK |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Праймер | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
|---|---|
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Объем двигателя | 45 куб. см |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Основные | |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 450 мм |
| Производитель | GOODLUCK |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Состояние | Новое |
| Вес | 6 кг |
| Шаг цепи | 0.325" |
- Цена: 3 330 ₴

