Будівельно-монтажні роботи, збірка і демонтаж металоконструкцій зручно виконувати, використовуючи акумуляторну кутошліфувальну машину (болгарку) PROCRAFT PWA216.
Безщітковий електродвигун перевершує за довговічністю і безпеку в експлуатації звичайний колекторний. Акумулятори літієвого типу забезпечують інструменту достатній запас енергії для комфортної роботи. Вбудований індикатор дозволяє контролювати рівень заряду акумулятора під час роботи. У стандартному комплекті передбачено дві акумуляторні батареї для забезпечення тривалої безперебійної роботи інструменту.
Підтримувані PROCRAFT PWA216 оберти дозволяють виконувати рівний і точний різ. До основних переваг інструменту можна віднести:
- Економічність витрати батареї;
- Регулювання швидкостей для вибору кращого робочого режиму;
- Безщітковий електродвигун.
При наявності двох акумуляторів можна організувати безперервний робочий процес, коли одна батарея стоїть на підзарядці, інша працює в інструменті. Час зарядки батареї 1-2 години. Зарядний пристрій на 220В йде в комплекті.
| Число оборотів холостого ходу | 0-3200/7000 об/хв |
| Вага | 2.5 Кг |
| Ємність батареї | 4 Аг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Плавний пуск | Є |
| Регулювання оборотів | Електронна |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Напруга зарядного пристрою | 220 В |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Час зарядки акумулятора |
2 години |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт. |
| Диск | на 125мм |
| Додаткова рукоять | 1 шт. |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 7000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 4 170 ₴









