Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Напруга | 20 В |
| Число оборотів холостого ходу | 8500 об/хв |
| Вага | з АКБ - 2,1 кг |
| Плавний пуск | Є |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Посадковий діаметр | 22,2 мм |
| Сумісність з батареями | 4/8 Аг |
| Підтримка оборотів | Є |
| Захист від повторного ввімкнення | Є |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Додаткова рукоять | Є |
| Захисний кожух | Є |
| Кейс | Немає |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 1 998 ₴










