
Акумуляторна пила ланцюгова Grand АПЦ-20V/12"-4
- В наличии
3 818 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Акумуляторна пила ланцюгова Grand АПЦ-20V/12"-4
- Акумуляторна пила цепна Grand АПЦ-20V/12"-4 оснащена двома потужними аккумуляторами на 20 вольт та 4 ампер-години в комплекті, що забезпечує ефективну та безперебійну роботу інструменту. Має потужний безщітковий двигун.
- Більш того, ця модель оснащена швидкозарядними батареями, які можуть бути повністю заряджені за лише 1,5 години. Це дозволяє зменшити час перерв на зарядку та збільшити продуктивність роботи.
- Пила також має зручну систему регулювання натяження ланцюга, що дозволяє швидко та легко налаштувати інструмент на оптимальний режим роботи.
- Додатково, ця модель оснащена автоматичною системою змащення ланцюга, що забезпечує надійне та рівномірне змащення ланцюга під час роботи. Це підвищує термін служби ланцюга та ефективність роботи інструменту.
- Grand АПЦ-20V/12"-4 ідеально підходить для професійного використання при обрізці дерев, завдяки своїй високій потужності та надійності. Додаткова рукоятка для другої руки забезпечує зручніше управління пилою та підвищує точність різання.
Основні характеристики Акумуляторна пила ланцюгова Grand АПЦ-20V/12"-4
Акумулятор20В/4Аг
Вага2,75кг
Довжина шини300мм/12"
Змащення ланцюга+
Кількість акумуляторів в комплекті2шт
Кейс-
Крок ланцюга3/8"
ОсобливостіЗручна система регулювання натягу ланцюга
Тип двигунаБезщітковий
Швидкість ланцюга без навантаження1500м/хв
Тип акумулятораLi-Ion
Час заряду1,5г
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | GRAND |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 300 мм |
| Количество оборотов | 1500 об/мин |
| Вес | 2.75 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 3 818 ₴
