Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 3800 об/хв |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Довжина шини | 4" (10 см) |
| Крок ланцюга | 1/4 '' |
| Клас захисту | IPXO |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,261 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Двигун | Щітковий |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Захисний кожух | 1 шт |
| Ланцюг | 1 шт |
| Шина | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 100 мм |
| Количество оборотов | 3800 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 1 380 ₴







