влевовправо

Акумуляторна міні пила Procraft PKA24Li (без акб і зп)
- В наличии
720 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 3500 об/хв |
| Плавний пуск | Немає |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Немає |
| Довжина шини | 6" / 152 мм |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 5,19 м/с |
| Крок ланцюга | 1/4 " |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86,57 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 94,57 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Вібрація | 5,261 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Номінальна потужність | 20 В |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Натяжка ланцюга | Ключова |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Ланцюг | 1 шт |
| Шина | 1 шт |
| Викрутка | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 100 мм |
| Количество оборотов | 4600 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 720 ₴







