Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 1600 об/хв |
| Тип патрона | 1/2" квадрат |
| Вага | 1,7 кг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Максимальний крутний момент | 600 Нм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 0 - 2400 уд/хв |
| Рівень звукового тиску | LpA = 72,26 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 83,26 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,611; K = ±1,5 |
| Ємність аккумулятору | 2, 4, 8 Аг |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Упаковка | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный крутящий момент | 600 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 100 ₴







