Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 1500 об/хв |
| Вага | 3,4 кг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 82 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Глибина стругання | 2 мм |
| Рівень звукового тиску | LpA = 85 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 96 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3.545 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Ємність аккумулятору | 2 Аг, 4 Аг, 8 Аг |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ключ для заміни ножів | Є |
| Упаковка | Є |
| Паралельний упор | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальная глубина строгания | 2 мм |
| Максимальная ширина строгания | 82 мм |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 400 ₴







