Акумуляторна шабельна пилка Procraft PSS20 ― це висококласний апарат, який ідеально підійде для виконання завдань по дому або в роботі професіонала своєї справи. З її допомогою можна виконувати покрівельні, сантехнічні та інші типи робіт, а також ефективно підрізати дрібні гілки в саду.
Акумуляторна шабельна пилка Procraft PSS20, ціна на яку приємно вас здивує, може бути використана в найбільш важкодоступних місцях: її мобільність і продумана конструкція допоможуть вам дістатися до тих місць, наприклад, у саду, де інші інструменти просто неможливо використовувати.
Цей інструмент вирізняється такими перевагами:
- висококласною збіркою;
- комфортною рукояткою;
- невеликою вагою, завдяки якій ви можете використовувати пилу тривалий час без втоми;
- безщітковим, дуже надійним двигуном;
- індикатором, який показує заряд акумулятора.
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 3300 об/хв |
| Максимальна глибина різу | 150 мм |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 12 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Хід пили | 28 мм |
| Максимальна ріжуча здатність деревини | 150 мм |
| Максимальна ріжуча здатність сталі |
10 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт - 20В 4А |
| Зарядний пристрій | 1 шт |
| Пилки | 3 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Размер хода полотна | 28 мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Глубина пропила | 150 мм |
- Цена: 5 850 ₴








