Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В
Частота - 50Гц
Потужність - 2400 Вт
Пильна шина/крок - 40 см/0,325''
Особливості:
Плавний пуск
Система швидкого натягу ланцюга
- Виробник: Iron Angel
- Артикул: 2001147
- Наявність: в наявності
- Строк гарантії: 12 місяців
- Одиниця: шт.
- Вага: 4.00 кг
- Тип живлення: електрика
- Ширина обробки: 0.40 метр
- Потужність номінальна: 2.4 кВт
- Кількість фаз: 1
- Напруга: 220 Вольт
- Система пуску: кнопка
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Iron Angel |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 400 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
- Цена: 2 450 ₴









