влевовправо

Грунтофрез електричний (культиватор) Iron Angel ET 1600 L
- В наличии
5 700 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокультиватор Iron Angel ЕТ1600М інструмент потужністю 1600 Вт, призначений для оброблення невеликих ділянок, який спрощує земельні роботи та надає глибину культивації до 22 см за ширини 40 см.
Особливості
- Завдяки невеликій масі та розмірам електрокультураторЕТ1600 L легко транспортувати та зберігати.
- Висока потужність і ефективність для оброблення малих площ.
- Низький рівень шуму надає комфорт під час роботи, не порушуючи тиші.
- Електродвигун із потужністю 1600 Вт забезпечує стабільну та надійну роботу.
- Працює від електрики, надаючи чисте й екологічно безпечне використання без викидів шкідливих речовин.
- Продуманий дизайн забезпечує зручність і комфорт у процесі використання.
- Електрокультиватор IRON ANGELЕТ1600 L обладнаний редуктором, що забезпечує високу продуктивність.
- Максимальна ширина оброблення землі становить 400 мм, що оптимізує процес оброблення невеликих ділянок.
Технічні характеристики:
Робоча напруга - 230 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 1600 Вт
Ширина обробки - 45 см
Глибина обробки - 22 см
Кількість фрез - 6 (нерозбірні)
Кількість ножів на кожній фрезі - 4
Швидкість обертання фрези - 200 об/хв
Вага брутто - 13,4 кг
Вага нетто - 11,4 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iron Angel |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Электрический |
| Максимальная ширина обработки | 45 см |
| Максимальная глубина обработки | 22 см |
| Количество передач | 1 вперед |
| В комплекте оборудования | Фрезы |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.4 кг |
- Цена: 5 700 ₴







