Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 3300 об/хв |
| Максимальна глибина різу | 150 мм |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 12 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Хід пили | 28 мм |
| Максимальна ріжуча здатність деревини | 150 мм |
| Максимальна ріжуча здатність сталі | 10 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Кейс | Є |
| Пилки | 4 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Размер хода полотна | 28 мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Глубина пропила | 150 мм |
- Цена: 3 030 ₴









