Кутошліфувальна машина Procraft PW1200E 125 мм, або «болгарка», широко застосовується для виконання різноманітних завдань при будівництві, ремонті, для робіт в приватній садибі.
Особливості використання
КШМ Procraft PW1200E успішно застосовується для виконання таких робіт:
- Різка;
- Шліфування;
- Полірування поверхонь з різних матеріалів.
Кутошлифовальний інструмент підходить для роботи з різними матеріалами, необхідно лише змінювати робочий елемент на відповідний для оброблюваної структури. Можна використовувати на цьому інструменті алмазні, шліфувальні, відрізні і зачисні диски, найбільший діаметр кола може становити 125 мм.
Зручність застосування машини Procraft PW1200E
Конструкція КШМ Procraft PW1200E доповнена функцією повільного регулювання швидкості холостого ходу. Інструмент може працювати в діапазоні 0-11000 обертів на хвилину. Двигун має потужність 1200 Вт, що забезпечує підвищену швидкість обертання.
Основні зручності застосування кутошлифовальної машини для роботи - це їїмала вага, потужний двигун, ергономічний корпус і зручна рукоять, якір з обмоткою з міді, захищений подвійним шаром лаку.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 860 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-11000 об/хв |
| Вага | 2,6 Кг |
| Плавний пуск | Немає |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Регулювання оборотів | Є |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Кнопка | з запобіжником |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Захисний кожух | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Щітки | 1 - комплект. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 860 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 1 380 ₴








