Кутошліфувальна машина ProCraft PW1350 - високопродуктивна модель для роботи з металом, каменем, цеглою, бетоном, гранітом, керамічної і облицювальною плиткою. При використанні різних дисків також дозволяє виконувати шліфування й полірування.
Опис електроінструменту
ProCraft PW1350 працює зі швидкістю до 11 тис. об / хв. і має потужність 1350 Вт. Можна використовувати диски, діаметр яких становить не більше 125 мм. Мідна обмотка якоря і подвійне покриття лаком двигуна значно збільшують ресурс інструменту. У своїй основі ця модель має вентиляційні отвори, що забезпечують ефективне охолодження інструменту. Для зручності передбачена додаткова рукоятка, яку можна встановлювати в кілька положень.
Переваги ProCraft PW1350
Електроінструмент підходить для використання в побуті і на будівельних майданчиках. Він має цілу низку переваг:
- Високоміцний корпус редуктора з магнієвого сплаву.
- Знижений рівень шуму.
- Посилений захист від пилу.
- Низькопрофільна форма, завдяки якій можливо проводити роботи у важкодоступних місцях.
- Корпус з ударостійкого пластику.
Кожух захищає машину від механічних пошкоджень і забезпечує безпеку при її використанні.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1350 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 11000 об/хв |
| Вага | 2,6 Кг |
| Плавний пуск | Немає |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Діаметр диска | 125 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Захисний кожух | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Щітки | 1 комплект |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1350 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 380 ₴






