
Кутошліфувальна машина Procraft PW2200ES 180 мм
- В наличии
2 730 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Професійна болгарка застосовується в різних галузях промисловості і в домашніх умовах. Виготовлена з якісних матеріалів, використовується для шліфування, полірування, різання і зачистки різних поверхонь від фарби, бруду та іржі. Потужний двигун дозволяє працювати з металом, цеглою і бетоном. Це надійна болгарка для виконання різних завдань.
Кутошліфувальна машина відрізняється багатьма перевагами і дозволяє швидко та якісно виконувати різні види робіт. Серед головних переваг:
- висока якість;
- надійність;
- потужність;
- безпеку;
- доступна ціна.
Міцний пластиковий корпус захищає всі деталі від потрапляння всередину пилу і вологи. Болгарка витримує механічні пошкодження, удари, тривалі навантаження і різні режими експлуатації.
Для зручності під час роботи в комплект входить пластмасова ручка. Її можна кріпити до корпусу з лівого або з правого боку. Крім цього, болгарка цієї моделі відрізняється підвищеною зносостійкістю і не вимагає складного догляду. Дрібний ремонт можна зробити самостійно. Це безвідмовний і безпечний в роботі інструмент. Навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю, корпус надійно захищає від пробою струмом. Термін експлуатації залежить від інтенсивності використання і умов, в яких застосовується інструмент.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1400 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 8500 - 10500 об/хв |
| Плавний пуск | Так |
| Регулювання оборотів | Так |
| Діаметр диска | 180 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Щітки | 1 - комплект. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 10500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
- Цена: 2 730 ₴









