
Кутошліфувальна машина Procraft PW2550 230 мм
- В наличии
2 775 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Кутошліфувальна машина Procraft PW2550 230 мм являє собою потужний багатофункціональний інструмент для проведення робіт з поліровки, різання, шліфування виробів.
КШМ Procraft PW2550 230 мм має невеликі розміри, мало важить, чим спрощує оператору роботу. Потужність електродвигуна 2550 Вт, завдяки чому шпиндель можна розкрутити до 6500 обертів на хвилину. Переваги використання пристрою:
- Магнієвий корпус редуктора;
- Шар захисного покриття на якорі;
- Наявність отворів для вентиляції;
- Можливість блокувати вимикач;
- Знижена інтенсивність шуму при роботі;
- Пилозахист.
Двигун КШМ покритий двома шарами лаку, встановлена модернізована крильчатка високої потужності. Абразивні частинки і пил не забиваються в ущільнення, виконується їх здування в вентиляційні отвори, зменшується проникнення вологи під корпус, виготовлений із пластику з високою ударостійкістю.
За допомогою електроприладу можна швидко виконати великий обсяг робіт з різання, полірування, шліфування різних виробів. Застосовуються для виконання різних завдань відрізні круги, діаметр яких 230 мм.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2550 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 6500 об/хв |
| Вага | 4 Кг |
| Плавний пуск | Є |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Діаметр диска | 230 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Щітки | 1 - комплект. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2550 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
- Цена: 2 775 ₴





