
Кутошліфувальна машина Procraft PW2650 230 мм
- В наличии
4 290 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Універсальність кутошліфувальної машини Procraft PW2650 230 мм дозволяє задіяти її як у професійній будівельній сфері, застосовувати в майстерні, в автосервісі, так і в побутових домашніх умовах. Діаметр диска 230 мм дозволяє виконувати різання деталей, що мають значну глибину і твердість.
Конструкція кутошлифувальної машини Procraft PW2650 230 мм
Корпус з полімерною армованою поверхнею. На поверхні розташована кнопка і перемикач.
Електродвигун з підключенням до електричних мереж з напругою 220 В. Потужність двигуна 2650 Вт. Така потужність дозволяє застосовувати Procraft PW2650 230 мм на будівельних майданчиках. Потужний привід створює комфортні умови для роботи з машиною.
- Редуктор з магневого сплаву.
- Шпиндель з нарізним валом, диск або інша насадка кріпиться за допомогою шайби і гайки.
- Знімний тримач (рукоять).
- Захисний кожух, завдяки якому частина диска залишається закритою, і іскри, що виникають при роботі, не можуть потрапляти на інші поверхні.
- Ключ, що дозволяє закріпити оснастку (насадку)
- Так само в комплекті до кутошлифовальної машині є додаткові щітки.
Кутошліфувальна машина Procraft PW2650 230 мм - це професійний інструмент, який вимагає суворого дотримання техніки безпеки.
- Забороняється використовувати насадку, (оснастку) не сумісну з габаритами з Procraft PW2650 230 мм, а так само насадку з ушкодженнями.
- Обов'язкове використання робочих рукавиць та окулярів.
- Електричний дріт Procraft PW2650 230 мм повинен правильно і безпечно розташовуватися, виключаючи можливість його пошкодження.
- В одній площині з працюючим диском неприпустимо знаходження людей і тварин, бо це представляє для них небезпеку.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2600 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 7500 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Діаметр диска | 230 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Щітки | 1 - комплект. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2600 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 7500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
- Цена: 4 290 ₴





