
Бензобур Procraft PROFESSIONAL GD62(Без шнека)
- В наличии
5 500 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Бензобур Procraft PROFESSIONAL GD62 - професійне обладнання для буріння свердловин в землі, інший твердій поверхні. Згодом свердловини використовуються в будівельних цілях, для установки стовпів, різного роду конструкцій, а також для посадки чагарників і інших рослин, виконання робіт з благоустрою.
Говорячи про переваги устаткування, варто відзначити:
- високий рівень надійності;
- наявність антивібраційною системи;
- простоту запуску в будь-яких погодних умовах;
- легкий запуск непрогрітого двигуна за рахунок наявності спеціального насоса;
- наявність стійкого до механічного впливу корпусу.
Агрегат оснащений бензиновим двигуном, для запуску якого використовується АІ-92. Керувати пристроєм підвищеної потужності можуть 2 оператори. Допускається використання різноманітних шнеків.
Пропонуємо купити бензобур Procraft PROFESSIONAL GD62 у нашому інтернет-магазині. Доставка товару здійснюється відповідно до узгодженого із замовником терміном. Є можливість самовивозу. Надається гарантія.
| Потужність | При 6500 об/хв- 1820 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | від 3500 до 8000 об/хв |
| Робочий об'єм двигуна | 58 СС |
| Довжина шнека | 800 мм / 1000 мм |
| Ширина шнека | 80 / 150 / 200 / 250 мм |
Kомплектуючі
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Шестигранник | 2 шт |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Объем двигателя | 58 куб. см |
| Максимальный диаметр бура | 250 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 500 ₴





