
Газонокосарка колекторна Procraft NM1800
- В наличии
4 470 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Газонокосарка PROCRAFT NM 1800 відмінно підходить для роботи на невеликих ділянках приватних домогосподарств.
Модель відрізняється високою продуктивністю, що забезпечує швидкість, якість і зручність обробки домашнього газону. Це досягається за рахунок електродвигуна потужністю 1,8 кВт і широкого скосу 360 мм.
Корпус газонокосарки виконаний з міцного, стійкого до зовнішніх чинників полімерного матеріалу, а ніж - з високоякісного металу.
Спеціальні конструктивні елементи косарки вирівнюють траву ще перед початком скошування, щоб потім отримати максимально рівний зріз.
ProCraft NM-1800 має складну ручку, за допомогою особливого індикатора можна відстежувати заповнення травозбірника, щоб вчасно провести обслуговування. Модель дозволяє регулювати висоту скошування, а від випадкового пуску захистить спеціальна система.
Крім того, ProCraft NM 1800 - це об'ємний контейнер під траву і легка зміна травозбірника.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1500 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 3500 об/хв |
| Вага | 12 Кг |
| Обсяг травозбірника | 50 л |
| Регулювання висоти рукоятки | Є |
| Висота скошування | 3 рівня: 25/42/60 мм |
| Рівень звукового тиску | LpA = 82,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90,9 дБ (А), К = ± 2,08 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,71 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Максимальна ширина косіння | 360 мм |
| Розмір переднього колеса | 127 мм |
| Розмір заднього колеса | 178 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | 50 л. |
| Ніж | 2 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Максимальная ширина скашивания | 360 мм |
| Высота скашивания | 60 мм |
| Объем травосборника | 50 л |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 3500 об/мин |
- Цена: 4 470 ₴








